შაბათი 16, დეკემბერი 2017

ტელეპროგრამა

  • 08:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10  ანიმაცია
  • 09:10  დოკუმენტური ფილმი (გ/ჩ)
  • 10:00  სერიალი „დაგვიანებული სინანული“ (გ/ჩ)
  • 11:00 „ვებ-სიახლეები“ 
  • 11:10 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 „ბიბლიოთეკა“   (გ/ჩ)
  • 13:00 საავტორო დოკ/ფილმი „არტეფაქტი“  (გ/ჩ)
  • 14:30  დოკუმენტური ფილმი
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30  მხატვრული ფილმი „ეს მშვენიერი ცხოვრება“ 
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30  თოქ-შოუ  „არტ-ექსპერტი“ 
  • 19:10 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“
  • 20:00 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 21:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“   
  • 21:40 თოქ-შოუ „სპორტკლუბი“
  • 22:20  მხატვრული ფილმი „ბებია“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 მხატვრული ფილმი „მკვლელი ჩემს შიგნით“
  • 01:30 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 01:35რადიო FM 104,5
  • 8:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10  ანიმაცია
  • 09:10  დოკუმენტური ფილმი (გ/ჩ)
  • 10:00 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“ (გ/ჩ)
  • 11:00„დილის ტალღა“( სიუჟეტები)
  • 11:10  თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“(გ/ჩ)
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 თოქ-შოუ  „არტ-ექსპერტი“(გ/ჩ)
  • 13:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 14:30 თოქ-შოუ „სპორტკლუბი“ (გ/ჩ)  
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „ევრომაქსი“  (გ/ჩ)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი  „ატლანტა“
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18: 30 „მე ვარ ფერმერი“ (გ/ჩ)
  • 19:10 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“ 
  • 20:00 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 21:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“ 
  • 21:40 „რჩეული ფრაგმენტები“ (გ/ჩ)
  • 21:50 „ოქროს ფონდი“
  • 22:00  „ანარეკლები“    
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 „ანარეკლები “
  • 00:50 კონცერტი (DW)
  • 01:30 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 01:35რადიო FM 104,5

 

  • 8:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:10  დოკუმენტური ფილმი (გ/ჩ)
  • 10:00 სერიალი  „დაგვიანებული სინანული“ (გ/ჩ)
  • 11:00 „რე-ქავერი“ 
  • 11:10  თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“(გ/ჩ)
  •  12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 „მე ვარ ფერმერი“ (გ/ჩ)
  • 13:00  დოკუმენტური ფილმი                              
  • 14:30 „პროექცია“ (გან)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „რჩეული ფრაგმენტები“ (გ/ჩ)
  • 15:40„ბიბლიოთეკა“   (გ/ჩ)
  • 16:25 მხატვრული ფილმი  „ვატერლოს ხიდი“  
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 “ბუნების კანონი“
  • 19:10 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“  
  • 20:00 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 20:30საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40  „სცენა“
  • 22:00 „კონტექსტი“
  • 22:40 მხატვრული ფილმი  “კარაქივით“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 მხატვრული ფილმი  „ვეგასის ფორტუნა“
  • 01:30 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 01:35რადიო FM 104,5

 

  • 8:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:10  დოკუმენტური ფილმი (გ/ჩ)
  • 10:00 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“ (გ/ჩ)
  • 11:00 „დილის ტალღა“( სიუჟეტები)
  • 11:10  თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“(გ/ჩ)
  •  12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 „ბუნების კანონი“ (გ/ჩ)  
  • 13:00  დოკუმენტური ფილმი       
  • 14:30 „ერთი დღე სოფელში“ (გ/ჩ)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „სცენა“ (გ/ჩ)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი „დიდი ქალაქის ჩირაღდნები“
  • 18:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30  „უცხო სუნელი“
  • 19:10 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“ 
  • 20:00 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40 „ეთნოფორი“
  • 22:00 საზოგადოებრივ-პოლიტიკური თოქ-შოუ „ახალი სივრცე“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 მხატვრული ფილმი „არასოდეს დანებდე“
  • 02:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 01:35რადიო FM 104,5

 

  • 8:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:10 დოკუმენტური ფილმი (გ/ჩ)
  • 10:00 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“  (გ/ჩ)
  • 11:00 „რე-ქავერი“ 
  • 11:10 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“  (გ/ჩ)
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 „უცხო სუნელი“ (გ/ჩ)  
  • 13:00 საავტორო დოკ/ფილმი „არტეფაქტი“   (გ/ჩ)
  • 14:30 „ევრომაქსი“ (გ/ჩ) 
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „ეთნოფორი“(გ/ჩ) 
  • 16:00  მხატვრული ფილმი „ბონი და კლაიდი“   
  • 18:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 „იმპულსი“
  • 19:10 სერიალი „დაგვიანებული სინანული“     
  • 20:00 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 თოქ-შოუ „ჰეშთეგი“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:45 მხატვრული ფილმი “ტურის დასასრული“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 მხატვრული ფილმი „ბალისტიკური რაკეტები“
  • 01:50 კონცერტი (DW)
  • 01:30 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 01:35რადიო FM 104,5
  • 8:00   საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:15 „პროექცია“(გ/ჩ)
  • 10:00 „დილის ტალღა“
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 „იმპულსი“(გ/ჩ)
  • 13:00 ანიმაციური ფილმი   „დაკარგული და ნაპოვნი“
  • 14:40 „ბუნების კანონი“ (გ/ჩ)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „მე ვარ ფერმერი“(გან)
  • 15:50 მხატვრული ფილმი „ყინულის ციხე“ 
  • 17:30 „სცენა“ (გ/ჩ)
  • 18 :00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 „რჩეული ფრაგმენტები“ 
  • 18:40 “ჰეშთეგი“ -ს სიუჟეტები 
  • 19:15 ქართული მხატვრული ფილმი  ფილმი „მე ვხედავ მზეს“
  • 21:00 თოქ-შოუ  „მთავარი  აჭარაში“  
  • 21:40 „ერთი დღე სოფელში“                 
  • 22:15 „თეთრი კვადრატი“    
  • 23:35 დოკუმენტური  ფილმი  
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 „კონტექსტი“
  • 00:40 მხატვრული ფილმი „ორმაგი სახე"
  • 02:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 02:10 რადიო FM 104,5
  • 08:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:15 „ერთი დღე სოფელში“ (გ/ჩ)
  • 10:00 „დილის ტალღა“
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 ქართული მხატვრული ფილმი „მე ვხედავ მზეს“  (გ/ჩ)  
  • 14:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 14:30 „უცხო სუნელი“ (გ/ჩ)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „თეთრი კვადრატი“  (გ/ჩ)  
  • 16:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 17:30 „ეთნოფორი“ (გან)
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 „რჩეული ფრაგმენტები“ 
  • 18:40 ჰეშთეგი“ -ს სიუჟეტები 
  • 18:50 დოკუმენტური ფილმი
  • 19:25„ევრომაქსი“
  • 20:15 „ბიბლიოთეკა“ 
  • 21:00  ანალიტიკური თოქ-შოუ  „კვირის მთავარი“                    
  • 21:40 „პროექცია“
  • 22:15 საავტორო დოკუმენტური ფილმი  
  • 23:00 დოკუმენტური  ფილმი  
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05  „ანარეკლები“ (გ/ჩ)
  • 02:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 02:10 რადიო FM 104,5