პარასკევი 20, იანვარი 2017

ტელეპროგრამა

  • 8:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 მხატვრული ფილმი  „რობოტი და ფრენკი“
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 მხატვრული ფილმი „სპარკლი“
  • 14:30 სპორტი (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30  მხატვრული ფილმი „ლედი ჰამილტონი“
  • 17:30  დოკუმენტური ფილმი „რუსთველის სამყარო“  
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30  დოკუმენტური ფილმი 
  • 19:10 სერიალი „შავი სია“
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 21:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“   
  • 21:40 „ეკომიგრაცია“
  • 22:00 მხატვრული ფილმი „შეფ-მზარეული“ 
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:10 მხატვრული ფილმი „იდეალური უცნობი“
  • 02:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10  ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „შავი სია“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30  მხატვრული ფილმი “საოცარი კეთილშობილება“
  • 14:30 „იმპულსი“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „ეკომიგრაცია“ (განმეორებით)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი “ორფეოსი „ 
  • 17:30 დოკუმენტური ფილმი „რუსთველის სამყარო“    
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18: 30 „მე ვარ ფერმერი“
  • 19:10  სერიალი „შავი სია“
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 21:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“ 
  • 21:40 „რჩეული ფრაგმენტები“
  • 22:00 მხატვრული ფილმი “ძვირფასი შეყვარებული“
  • 00:00საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:10 მხატვრული ფილმი  „ბუნკერი“
  • 02:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „შავი სია“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 „მე ვარ ფერმერი“ (განმეორებით)
  • 12:50 მხატვრული ფილმი „ძვირფასი შეყვარებული“
  • 14:30 „პროექცია“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „რჩეული ფრაგმენტები“ (განმეორებით)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი  „საოცრება 34-ე ქუჩაზე“
  • 17:30დოკუმენტური ფილმი „რუსთველის სამყარო“   
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 „ბუნების კანონი“
  • 19:10  სერიალი „შავი სია“ 
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40  „სცენა“
  • 22:15 ქართული მხატვრული ფილმი  „ფიროსმანი“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:10 მხატვრული ფილმი  „ვერცხლისფერი პიესები“
  • 02:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  •  
  • 8:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „შავი სია“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 „ბუნების კანონი“ (განმეორებით)  
  • 12:50 მხატვრული ფილმი „შეფ-მზარეული“ 
  • 14:30 „ერთი დღე სოფელში“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „სცენა“ (განმეორებით)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი „ჯენტლმენები ირჩევენ ქერებს“
  • 17:30დოკუმენტური ფილმი „რუსთველის სამყარო“    
  • 18:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30  „უცხო სუნელი“
  • 19:10 სერიალი „შავი სია“  
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40 „ეთნოფორი“
  • 22:15 ქართული მხატვრული ფილმი „დღეს ღამე უთენებია“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:10 მხატვრული ფილმი „ჭექა-ქუხილის უღელტეხილი“
  • 02:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „შავი სია“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 „უცხო სუნელი“ (განმეორებით)  
  • 12:50 მხატვრული ფილმი „ვერცხლისფერი პიესები“
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „ეთნოფორი“(განმეორებით)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი „ახალი დროება“ 
  • 17:30დოკუმენტური ფილმი „რუსთველის სამყარო“    
  • 18:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 დოკუმენტური ფილმი 
  • 19:10 სერიალი „შავი სია“
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40 დოკუმენტური ფილმი
  • 22:00 მხატვრული ფილმი „ლოურენს არავიელი“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:10 მხატვრული ფილმი „ლოურენს არავიელი“
  • 02:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00   საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:15 ანიმაცია
  • 09:15 „პროექცია“(განმეორებით)
  • 10:00 „დილის ტალღა“
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:15 „იმპულსი“
  • 12:50 მხატვრული ფილმი  „განრისხებული ფანტომასი“
  • 14:35 „ბუნების კანონი“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „მე ვარ ფერმერი“(განმეორებით)
  • 15:50 მხატვრული ფილმი  „შერბურის ქოლგები“
  • 17:30 „სცენა“ (განმეორებით)
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 საავტორო დოკუმენტური ფილმი (განმეორებით)
  • 19:10  ტელესპექტაკლი „კუკარაჩა“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40 „ერთი დღე სოფელში“
  • 22:15 მხატვრული ფილმი  „12 განრისხებული მამაკაცი“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:10 მხატვრული ფილმი  „გაზაფხულის იმედები“
  • 02:00  საინფორმაციო დაიჯესტი    
  • 08:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:20 ანიმაცია
  • 09:15 „ერთი დღე სოფელში“ (განმეორებით)
  • 10:00 „დილის ტალღა“
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:15 სპორტი
  • 12:50 მხატვრული ფილმი  „იქ, სადაც მონსტრები ცხოვრობენ“
  • 14:35 „უცხო სუნელი“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 მხატვრული ფილმი „12 განრისხებული მამაკაცი“
  • 17:30 „ეთნოფორი“ (განმეორებით)
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 „რჩეული ფრაგმენტები“
  • 18:40 მხატვრული ფილმი „აუტანელი სისასტიკე“ 
  • 20:40 „ეკომიგრაცია“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40 „პროექცია“
  • 22:15 საავტორო დოკუმენტური ფილმი   
  • 23:00 მხატვრული ფილმი „ველური სისხლი“ 
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:10 მხატვრული ფილმი „ველური სისხლი“
  • 02:00 საინფორმაციო დაიჯესტი