სამშაბათი 28, მარტი 2017

ტელეპროგრამა

  • 08:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „მეცამეტე“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 მხატვრული ფილმი  “სხვა ბიჭები“
  • 14:30  „იმპულსი“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30  ტელესპექტაკლი (განმეორებით)
  • 17:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30  სტუდია „მონიტორი“-ს პროექტი  
  • 19:10 სერიალი „მეცამეტე“
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:45 რე-ქავერი
  • 21:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“   
  • 21:40 „ეკომიგრაცია“
  • 22:00 მხატვრული ფილმი  „დიდი აფეთქება“   
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“(განმეორებით)
  • 00:50 სერიალი „მძიმე დანაშაული“
  • 02:30  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10  ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „მეცამეტე“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 მხატვრული ფილმი „გოგონა პარკში“
  • 14:30 სპორტი (განმეორებით)  
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „ეკომიგრაცია“ (განმეორებით)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი „მკვლელობის შემთხვევაში აკრიფეთ „მ“ 
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18: 30 „მე ვარ ფერმერი“
  • 19:10  სერიალი „მეცამეტე“
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:45 ვებ-სიახლეები
  • 21:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“ 
  • 21:40 „რჩეული ფრაგმენტები“
  • 21:50 მხატვრული ფილმი  „ტყუილები და ილუზიები“  
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“(განმეორებით)
  • 00:50 სერიალი „მძიმე დანაშაული“
  • 02:30  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „მეცამეტე“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 „მე ვარ ფერმერი“ (განმეორებით)
  • 13:00   მხატვრული ფილმი „ტყუილები და ილუზიები“    
  • 14:30 „პროექცია“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „რჩეული ფრაგმენტები“ (განმეორებით)
  • 15:45 მხატვრული ფილმი  „რებეკა“
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 „ბუნების კანონი“
  • 19:10  სერიალი „მეცამეტე“ 
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:45 რე-ქავერი
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40  „სცენა“
  • 22:00 მხატვრული ფილმი  „საგანგაშო ზარი“ 
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“(განმეორებით)
  • 00:50 სერიალი „მძიმე დანაშაული“
  • 02:30  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „მეცამეტე“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 „ბუნების კანონი“ (განმეორებით)  
  • 12:50  მხატვრული ფილმი  „მადლიერების წერილი“  
  • 14:30 „ერთი დღე სოფელში“ (განმეორებით)
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „სცენა“ (განმეორებით)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი  “ბაბეტა მიდის ომში“   
  • 18:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30  „უცხო სუნელი“
  • 19:10 სერიალი „მეცამეტე“  
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:45 „ვებ-სიახლეები“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40 „ეთნოფორი“
  • 22:00 მხატვრული ფილმი  „ნაგავში“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“(განმეორებით)
  • 00:50 სერიალი „მძიმე დანაშაული“
  • 02:30  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:10 ანიმაცია
  • 09:00 სერიალი  „მეცამეტე“ (განმეორებით)
  • 10:00 დოკუმენტური ფილმი
  • 11:00 საღამოს თოქ-შოუ „#ჰეშთეგი“ (განმეორებით)
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:30 „უცხო სუნელი“ (განმეორებით)  
  • 12:50 მხატვრული ფილმი  „არ ვიცი ამას როგორ ვაკეთებ“
  • 14:30 საავტორო დოკუმენტური ფილმი (განმეორებით) 
  • 15:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 15:30 „ეთნოფორი“(განმეორებით)
  • 16:00 მხატვრული ფილმი „დიდი დიქტატორი“ 
  • 18:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 საქართველოს საკალთბურთო სუპერლიგა
  • 19:10 სერიალი „მეცამეტე“  
  • 20:00 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:30 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“-ს  ანონსი
  • 20:35 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“
  • 20:45 „რჩეული ფრაგმენტები“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:40 “ჩემი საქართველო“
  • 22:00 პოლიტიკური თოქ-შოუ „ფაქტორი“
  • 23:15 დოკუმენტური ფილმი
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 საღამოს თოქ-შოუ  „#ჰეშთეგი“(განმეორებით)
  • 02:00 სერიალი „მძიმე დანაშაული“
  • 02:45  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 8:00   საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:15 ანიმაცია
  • 09:15 „პროექცია“(განმეორებით)
  • 10:00 „დილის ტალღა“
  • 12:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 „იმპულსი“
  • 12:50 მხატვრული ფილმი  „ჯადოქრის კვალდაკვალ“  
  • 14:35 „ბუნების კანონი“ (განმეორებით)
  • 15:00 საქართველოს ეროვნული ლიგის ჩემპიონატი ფეხბურთში
  • 16:45 „მე ვარ ფერმერი“(განმეორებით)
  • 17:30  „სცენა“ (განმეორებით)
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 საავტორო დოკუმენტური ფილმი     
  • 19:10 ტელესპექტაკლი
  • 21:00   საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“                    
  • 21:30 „ერთი დღე სოფელში“
  • 22:15  „თეთრი კვადრატი“                    
  •  00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 სერიალი „შავი სია“
  • 01:30  საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 08:20 ანიმაცია
  • 09:15 „ერთი დღე სოფელში“ (განმეორებით)
  • 10:00 „დილის ტალღა“
  • 12:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 12:20 სპორტი
  • 12:50 მხატვრული ფილმი  “ოქროსთმიანი“
  • 14:35 „უცხო სუნელი“ (განმეორებით)
  • 15:00 საქართველოს ეროვნული ლიგის ჩემპიონატი ფეხბურთში
  • 16:45 დოკუმენტური ფილმი
  • 17:30 „ეთნოფორი“ (განმეორებით)
  • 18:00 საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 18:30 „რჩეული ფრაგმენტები“
  • 18:40 მხატვრული ფილმი „ორმაგი სახე“
  • 20:40 „ეკომიგრაცია“
  • 21:00  საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
  • 21:30 „პროექცია“
  • 22:15 საავტორო დოკუმენტური ფილმი   
  • 23:50 მხატვრული ფილმი  „გასათხოვრები“
  • 00:00 საინფორმაციო დაიჯესტი
  • 00:05 მხატვრული ფილმი „გასათხოვრები“
  • 00: 30 სერიალი „შავი სია“ 
  • 01:30 საინფორმაციო დაიჯესტი